clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Американські сенатори водять Тимошенко «круг пальця»

15 січня відбулось засідання Комітету у закордонних справах Сенату США щодо ситуації в Україні. Гучна інформаційна кампанія, що передувала засіданню, мала б стати «подією року», або, принаймні, хоч якось рушити «питання Тимошенко». Натомість, декілька днів, що минули, чудово продемонстрували повну суспільну інфантильність – як вітчизняну, так і світову.  
Популістські промови, якими «відмітились» американський політолог та колишній радник Президента США з національної безпеки Бжезінський стосовно українського Гаранта, або сенатор Менендес – стосовно санкцій проти українських посадовців, – можуть бути цікавими лише для Юлії Тимошенко. Вочевидь, саме вона і склала основну «аудиторію» американських ораторів.
Щоправда, жодного конструктивізму у чисельних виступах закордонних демократів так й не прозвучало. А до популістських промов український електорат вже звичний.

теги: тимошенко, сенат сша, обіцянки

18 Січня 2014, 12:25:28 552 0Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Жовтень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31