clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Єгорці Соболєву нададуть притулок у Франції

Всім відомо, що на проведення Євромайдану, на забезпечення простих рядових громадських активістів харчами, одягом, засобами для самооборони та нападу з боку опозиційних сил були витрачені мільярди гривень. Проте, результат, на сьогоднішній день, залишає сподіватися на краще, адже теперішня влада не квапиться пакувати свої валізи, а пропонує та сподівається на мирне вирішення питання.
А тим часом, з „монетного двору” опозиції фінансові видатки для своїх гренадерів стрімко скорочуються, хоча це і не дивно. Важко сказати скільки ще потрібно коштів для залучення такої кількості людей для участі у масових заворушеннях, а також їх утримання. Багато кому із чесних та ідейних громадян вже набридло безрезультатне скандування на Майдані на підтримку Євроінтеграції та повну капітуляцію нинішньої влади.
Доказом про нестачу коштів у опозиційних сил стала сьогоднішня зустріч одного з лідерів громадських активістів Євгена Соболєва (громадська ініціатива „Воля”), із послом Франції в Україні Аленом Ремі на території резиденції. Зі слів Є.Соболєва, під час зустрічі обговорювалися подальші плани громадських активістів Євромайдану. Також він намагався вирішити питання надання фінансової допомоги з боку французів для утримання своїх „непідкупних” колег. Натомість, А.Рені вимагав від Є.Соболєва радикалізації інформаційної діяльності його команди, що призведе до неминучої революції в Україні. У разі здійснення вказаних заходів, він пообіцяв йому політичний притулок у Франції.
Таким чином, із прикладу Є.Соболєва, який запевняє всіх своєю „ченістю” та „заслуженістю”, складається враження, що в лавах опозиції й процвітає та сама корупція, проти якої вони стільки борються і намагаються „влити це у вуха” громадян України.

теги: соболєв, франція, притулок

22 Січня 2014, 12:38:50 396 0Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28