clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Фашисти та екстремісти з майдану лякають українське єврейство

«Скажите, а погромы будут?» – саме ця цитата із старої радянської кінострічки сьогодні набула найактуальнішого звучання. У комедійному фільмі режисер вклав її в уста впізнаного представника древнього народу. Проте, сьогодні у настроях сучасників – представників української єврейської діаспори – жодної жартівливої ноти.
Від початку протестів у столиці приводів для турбування виникло безліч. Тем більше – протягом останнього тижня, які остаточно означили радикально-екстремістський характер «мирного» протесту. Від 19 січня новинні повідомлення про перебіг подій констатують очевидну радикалізацію революції. Мобілізація на передових «Правого сектору», «Спільної справи» та «Радикальної партії», доброго гумору діаспорі, вочевидь, не додають. Тим більше – при очевидній підтримці українського революційного руху збоку європейської спільноти.
Наголосити на необхідності дотримання виваженості в оцінках  та висловлювань на підтримку протестуючих мають учасники міжнародного семінару до Дня пам’яті Голокосту, що відбудеться 27 січня у Дніпропетровську. У заході, на якому головуватиме Головний Рабин Дніпропетровського регіону Ш.Камінецький, візьме участь віце-президент американської єврейської громадської організації  «The JerUSAlem Conektion» Н.Нііза.
Вочевидь, сьогодні українські євреї, більш, ніж будь-хто, розуміють «перспективи» ескалації антисемітизму та ксенофобії, що традиційно «супроводжують»  ідеологію радикальних політичних сил та рухів.

теги: революція, ксенофобія, євреї

27 Січня 2014, 11:27:15 279 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31