clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ (ДОПИСИ)

 

ГО «Майдан» витісняє опозицію

Після останніх «п’яних» промов революційний Майдан розчарувався у своїх лідерах. Але, замість того аби протест згас, він розгорівся з новою силою та заполонив регіони. Масові безлади, захоплення ОДА, підпали та руйнування відтепер стали характерним пейзажем не тільки столиці.
Кінець лідерства «трьох богатирів» ознаменувався посиленням впливу ГО «Майдан». Більше того, активісти «Майдану» розпочали експансію та видавлюють з керівних органів представників «Єдиного Центру», «Батьківщини», «УДАРу» та «Свободи».
Для прикладу, у Запорізькій та Закарпатській областях активісти «Майдану» вже зайняли понад 70% керівних посад та продовжують нарощувати свій потенціал. Цей факт викликає неабияку стурбованість керівників «Батьківщини». З останніх сил вони намагаються протягти своїх людей у керівники. Однак, обіцянки та умовляння на радикалів не діють. Вони поставили собі мету заполонити «Майдан» своїми фанатиками та йдуть до неї семимильними кроками.

P.S.А тим часом, на “Євромайдані” продовжують дивним чином зникати люди. Окрім українських громадян, вже почали зникати іноземці, як, наприклад, піддані Азербайджану.

Невже в столиці України започатковано політичний туризм, де в кровавих сутичках із міліцією на боці екстремістів можуть взяти участь усі бажаючі з країн близького зарубіжжя?
   

теги: майдан, удар, свобода

27 Січня 2014, 11:35:44 674 0Популярні новини

Останні фото та відео

Є. Афіша
Архів новин

<<Жовтень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31