clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

За планом Томбінського – Пайєтта Україну вже розділяють на частини

Майбутнє України залежить лише від нас. Так звані опозиційні лідери вкотре демонструють свою нікчемність і безпомічність. Не керуючи ситуацією, вони й досі намагаються показати і Президенту, і самим Євромайданівцям, що без них діла не буде. Однак, пуста балаканина вже дістала людей. Наразі вони самі вже не можуть пояснити, чого хочуть від влади, адже на висунуті владі вимоги, відреаговано, на диво опозиціонерам, адекватно і раціонально. Президент навіть запропонував керівні посади лідерам опозиційних сил за для втілення висловлених вимог у життя заради встановлення миру та спокою в країні та збереженні її територіальної цілісності та недоторканості.
Те, що нині коїться на центральних вулицях обласних центрів нашої країни можна охарактеризувати лише як процес втілення у життя плану по знищенню незалежної, самостійної України, як країни у нинішньому форматі. І це далеко не те, що хотіли лідери опозиційних сил, очільники новостворених євромайданівських рухів та різноманітних євромайданівських організацій.
Вони використовуються країнами Європи та США для знищення України як держави! Польский міністр закордонних справ, пан Сікорський вже встиг заявити про неминучість розвалу України і майбутніх територіальних претензій Польщі на її частину. За одним із таких варіантів розвитку політичних подій (план Томбінського – Паєта) від України, як нинішньої незалежної держави, залишиться лише її центральна частина. Бессарабія і Буковина відійде до Румунії, Крим – до Туреччини, Закарпаття – до Угорщини, Галичина – до Польщі. Народні маси наразі використовуються як м’ясо закордонними політтехнологами на всі сто процентів. Самі цього не розуміючи, люди підбиваються на братовбивство і знищення своєї же країни. Найсумніше те, що люди у натовпі не мають можливості спокійно та холоднокровно проаналізувати наявну ситуацію в країні.
Нашу державу захід шматує на клапті! Отямтесь!

теги: опозиція, посади, ровал

28 Січня 2014, 13:31:53 492 0Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 18.01.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
28
28.03
31.89
31.92

Архів новин

<<Січень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31