clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Грантоїди на майдані – ехо революції 2004 року, чи борці за європейське майбутнє.

На сторінках провідних загальноукраїнських ЗМІ з’явилось безліч думок провідних соціологів, політологів та громадських діячів щодо паралелей «помаранчевої революції» 2004 року і «євро майдану» 2013 року. Деякі теоретики обґрунтовують свої думки доказами щодо однотипних витоків і причин народного невдоволення, інші навпаки стверджують, що «євро майдан» взагалі нічого спільного із революцією не має. Щоб не відставати від передових суспільних думок і настроїв спробую також долучитись до актуальної дискусії і висловити свою думку.

Що ж являла собою помаранчева революція? Одними із основних причин її виникнення були: складна економічна ситуація в державі, невдоволення режимом Кучми Л.Д., наявність альтернативи у вигляді опозиційних лідерів і чітко виробленого плану політичної боротьби, а також інформаційний привід (вбивство Г.Гонгадзе). Від рядового українця представникам опозиції необхідна була лише явка, ентузіазм і підтримка. Для фінансового забезпечення помаранчевого майдану опозиційні лідери витрачали не так вже й багато коштів, оскільки населення настільки свято їм вірило, що було готове в випадку необхідності пожертвувати своїм життям і здоров’ям. Проте, на підтримку революційних устремлінь були кинуті мільйонні фінансові надходження, в тому числі й на ЗМІ, які роздували ілюзію бездоганності помаранчевого майдану і опозиційних лідерів. Левова частина таких надходжень становила кошти українських проопозиційнихбізнесових структур і, як пізніше стало відомо, американського капіталу. Заради справедливості відмітимо, що якби фінансування з боку америкосів невідбувалось, то революція все одно відбулася б.

Що ж являє собою «євро майдан», чи як йоговже називають особи здатні до гіперболізації «єврореволюція». Інформаційним приводом для її початку стало «побиття ні в чому не винних дітей беркутом» на майдані Незалежності (дані події транслювались без виключення як регіональними так і загальноукраїнськими ЗМІ). Опозиціонери і наближені до них громадські діячі з екранів телевізора активно культивують думку щодо звірської нелюдської розправи правоохоронців над дітьми, хоча на майдані під час розгону його учасників були присутні лише декілька осіб молодого віку, які досягли повноліття і цілком спроможні самостійно відповідати за свої вчинки  і дії.

Іншою причиною «євро революції» стало невдоволення політичним курсом президента і уряду, який на думку мітингуючих призвів до зубожіння українців. Проте, порівнюючи із роками коли при владі знаходились помаранчеві, рядовому українцю жити гірше не стало. Навпаки, діяльність регіоналів призвела до стабільного прогнозованого розвитку, правда із мінімальним економічним приростом. В той же час, потрібно зазначити, що легітимно діюча українська влада в особі Януковича В.Ф. не відмовилась від європейського курсу України. Крім того, демонстрантів підтримує лише частина українського населення, а решта продовжує працювати в звичному для себе режимі. Також необхідно відзначити відсутність опозиційних лідерів як таких і виробленої ними програми подальшої політичної діяльності.

Звідси виникає запитання: «Чому щоденно на майдан виходять люди?». Відповідь на це питання криється в фінансуванні «народного бунту» іноземними неурядовими структурами, фондами і іншими організаціями, оскільки звідки пояснити де пан «юценко» взяв 800 тис. грн. на «єнточки» для учасників майдану. Сценарій 2004 року повторюється, боіноземні структури: Міжнародний Фонд «Відродження» (IRF) США, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), МГО «Інтерньюз-Нетворк», представники іноземної програми "UNITER" (об’єднаймося заради реформ) запустили свої щупальці у вигляді доларових купюр в українське суспільство з метою дестабілізації суспільної обстановки в державі та послаблення позицій України на світовій арені. Підтримка «долярами» євромайдану, який б без їх участі проявився б лише в криках опозиціонерів про порушення прав громадян, призвела до багатотисячних мітингів, які ставлять під загрозу всі досягнення влади за попередні роки. В підтвердження сказаного наведу декілька ідейних постулатів керівників «єволюціонерів» – виходьте всі на майдан, бо нам треба перемогти (тобто все кидайте і йдіть на майдан і підтримуйте нас, бо нам треба прийти до влади); інша вимога – відставка уряду і президента, інакше ми будемо стояти до кінця(нівелюються положення конституції щодо порядку зміни влади в державі, а також наявність законодавства як такого, оскільки за цією теорією, якщоз’явиться якась тисяча невдоволених, то знову будем міняти владу, бо вона погана; крім цього, незрозуміло, що стоїть під поняттям «стояти до кінця» – це напевно за таку ж стабільність і процвітання, які нам забезпечили помаранчеві після приходу до влади, політичний хаос, безпорядокі економічний занепад).

Підсумовуючи сказане приходимо до висновку, що сучасна горе революція є витівкою американських та європейських функціонерів, які за допомогою «стабільної клієнтури» – грантоотримувачів намагаються кинути нашу країну до економічної і політичної безодні. Діяльність цих демократів яскраво проявляється на прикладі Сирії та Іраку, які зараз лежать в руїнах. Тому дорогі земляки давайте не піддаватися на витівки закордонних політтехнологів і дамо відсіч провокації іноземців, яка проявляється в «євро майданах» і будем слідувати положенням закону, який чітко визначає порядок проведення виборів і впливу на керівництво держави. Закордонні діячі лише й мріють про занепад України, перетворення нашої держави на ринок збуту європейської продукції і існування політичної анархії. Тому давайте не дамо іноземцям затоптати нашу державність і благополуччя, проявимо свою волю і політичний вибір законним шляхом, коли прийдемо на вибори президента в 2015 році.

теги: гранти, іноземці, майдан, фінансування

28 Січня 2014, 20:09:21 431 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 18.10.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.91
27.93
32.2
32.22

Архів новин

<<Жовтень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31