clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

«Правий сектор» продовжує провокації і психологічний тиск на правоохоронців

Все частіше в засобах масової інформації з’являється згадування про безчинства т.зв. «Правого сектору», який своїми радикальними діями нагадує відомі нацистські загони, що діяли на території України у 40 роках двадцятого сторіччя.
У вирії подій сьогодення дана організація набуває статусу окремого політичного гравця, який на фоні бездіяльності опозиційних лідерів, а точніше їх пасивності  і неспроможності впливати на події, що відбуваються навколо «Євромайдану», виділяється своїми радикальними діями, спрямованими на захоплення державних установ та пропагує анархію і насилля.
Свою прихильність з боку інших учасників «Євромайдану»  «Правий сектор» у більшості випадків вміло здобуває шляхом запровадження ретельно спланованих провокаційних акцій по відношенню до правоохоронних органів, перш за все «Беркуту». Провокує останніх до застосування більш жорстких дій стосовно мітингувальників під час заворушень. Тим самим висвітлює їх як катів українського народу, забуваючи, що вони є такі ж самі сини України.  
Однак, діяльність «Правого сектору» зводиться не тільки до підбурювання та провокування правоохоронців  під час безпосередніх заворушень. Окремі активісти радикально налаштованого руху запроваджують найбільш цинічні методи, а саме психологічний тиск  стосовно членів  сімей міліціонерів та інших осіб, які можуть стати їм перешкодою.
За достовірними даними, отриманими від активістів Бердичівського осередку партії «Удар» стало відомо, що прихильники обласного осередку «Правого сектору»  активно збирають інформацію та формують списки т.зв. «неугодних» з числа правоохоронців.
Зокрема, у вже сформованих списках міститься інформація щодо адрес проживання міліціянтів, членів їх родин та інших осіб, які можуть якимось чином перешкоджати діяльності радикалів, а також відомості щодо можливої участі правоохоронців у кровавих подіях в столиці на Грушевского та Майдані. Радикали планують використовувати вказану інформацію для шантажу та залякування осіб у погонах та їх сімей.
Не має сумнівів, що «Правий сектор» ніякі не патріоти, а справжні провокатори й злочинці, які тікають після кожної спланованої  акції, підставляючи дійсно мирних мітингарів та настоюють їх проти правоохоронців та діючої легітимної влади…

теги: правий сектор, безчинство, провокації

1 Лютого 2014, 12:57:25 502 0Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 19.02.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.18
27.2
30.77
30.79

Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28