clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ (ДОПИСИ)

 

Функціонери Майдану розбігаються, як миші

Попереджаючи емоційну реакцію окремих читачів, акцентую увагу на відокремленні змістовності слів «функціонери» та «активісти». Про тих чисельних співвітчизників, які  першими днями наповнили  «Євромайдан», відомі щирими патріотичними помислами, не йдеться. Не йдеться навіть про тих, хто спокусився швидкою «революційною» копійкою. Мова по так звану «середню ланку» навколомайданних функціонерів. Таких, наприклад, як представниця громадського сектору «Євромайдану» пані Гопко.
Виявляється, «ідейну» панночку не влаштували результати зустрічі з Єврокомісаром Штефаном Фюле. Гопко натякає на те, що позиція європейців відносно громадських ініціатив української опозиції занадто млява. Мовляв, не слід розраховувати на підтримку з боку Європи у захисті євромайданівців від переслідувань.
Тому, найкращім шляхом виходу із складної суспільно-політичної ситуації для пані Гопко виявився … виїзд до однієї з європейських країн! Найближчим часом! Разом із родиною! На невизначений термін! Необхідні для виїзду документи вже передані для оформлення довготривалих віз.
Отже, найбільш «рішучі» представники середньої ланки майданних керманичів потягнулась за кордон. Менш кмітливі – такі, наприклад, як «автомайданівці» Поярков та Грицеко-молодший – поки зволікають. Щоправда, оптимальною стратегією «боротьби» на найближчі два тижні обрано … призупинення акцій протесту.
Так що поки особливо «свідомі» навколомайданні функціонери під шумок затертих до дірок записів інтерв’ю про «неприпустимість компромісів з владою» пакують валізи, покинуті майданери облаштовуються на зимівлю, ризикуючи одного дня опинитись сам-на сам з холодом і «Беркутом».

теги: майданери, зимівля, лідери

2 Лютого 2014, 15:18:55 730 0Популярні новини

Останні фото та відео

Є. Афіша
Курси валют на 30.07.2021
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.81
26.83
31.89
31.91

Архів новин

<<Липень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31