clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

«Свобода» заробляє на фільмі про Шевченка

В Україні, як і багатьох інших державах є свої національні герої. В нашій державі іменем такого героя-символа названо не одну вулицю, площу, сквер, більше того майже в кожному українському містечку знаходиться пам’ятник цій видатній особистості. Звати його Т.Г.Шевченко.
Цього року, ми будемо відзначати 200-річчя з дня народження видатного Кобзаря. В зв’язку з цим український режисер М.Іллєнко вирішив відзняти фільм про Т.Шевченка. Але як водиться в нашому вітчизняному кінематографі – грошей на створення в повній мірі не вистачає. За словами режисера, йому не вистачає коштів для закінчення зазначеного проекту.
У зв’язку з цим М.Іллєнко звернувся за допомогою до найпатріотичнішої української політичної партії ВО «Свобода» з проханням фінансово допомогти йому. Тягнибок зі своїми фашистами звичайно ж кивнули головою немов би згідні. В свою чергу фашисти Тягнибока вирішили використати створення фільму, як привід для чергового збору грошей в довірливих людей, щоб в майбутньому і далі фінансувати та проплачених «активістів мирного майдану».
Крім того, для більшого ефекту, та підвищення касових зборів з довірливих громадян, Тягнибок з пацанами вирішили дати слово режисеру М.Іллєнку на трибуні Євромайдану, щоб той у звичні йому формі гарними словами прикрасив фільм та зі сльозами на очах клянчив гроші у людей.
Якби Т.Шевченко в свій час знав, що його ім’я будуть використовувати для обдурювання людей та масового шахрайства, він би мабуть ніколи б не погодився стати письменником, або ж проклинав би в своїх віршах всіх «свободівців», які насправді ганьблять Україну своїми цинічними та нікчемними діями, головною метою яких є в будь-який спосіб захопити владу в державі.
Також хотілося б звернутися до активістів Євромайдану, та простих людей, які там прогулюються – не ведіться на чергове шахрайство опозиціонерів. Вони використовують ваші патріотичні почуття для власного збагачення та продовження анархії в столиці.

теги: свобода, шахрайство, фашисти

3 Лютого 2014, 11:34:41 411 0Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28