clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

«Батьківщина» продовжує пошук перебіжчиків

Вже тиждень триває перемір’я після кровавих боїв у центрі столиці на Грушевського, спровоковане радикальними представниками опозиції. «Євромайдан» потихеньку вмирає, як йому й пророчили. Можливо від аномальних морозів, чи то від зневіри мітингарів в опозиційних лідерів, які  неспроможні впливати на події, що відбуваються навколо «Євромайдану». А може від  перебоїв у фінансуванні з Євросоюзу.  
Тимчасова тиша насправді такою не є. Опозиційні лідери, як завжди, шукають нові методи  і засоби яким-небудь чином підбурити настрій євромайданівців,  оскільки він не зовсім  «революційний».
З достовірних джерел з Батьківщини стало відомо, що Арсеній Яценюк дав вказівку своїм поплічникам розвернути компанію, спрямовану на підкуп керівників та рядових правоохоронців  спецпідрозділу  «Беркут»,  в обмін на їх публічний перехід на сторону євромайданівців. При цьому, Яценюк надав вказівку викладати інформацію про «дезертирство» правоохоронців за допомогою «своїх»   журналістів з «5 каналу».
Виконувати роль парламентаря Яценюк наказав своєму однопартійцю Миколі Мартиненку, який має займатись пошуком ймовірних «дезертирів». Матеріальна винагорода, яку планується пропонувати правоохоронцям, складає близько… 10-15 тисяч доларів США!
В цій ситуації, найбільш цинічним, є те, що наряду з обіцяними коштами, правоохоронцям буде запропоновано отримати можливість поновлення на посаді після приходу опозиції до влади.
Що ж, як не «миттям», так «катанням». Як не уговорами так підкупами! А як же обіцянки розформувати  ненависний «Беркут». Та ні, він їм і самим ще знадобиться.

теги: яценюк, підкуп правоохоронців, дезертири

3 Лютого 2014, 11:48:27 419 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31