clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

На зустрічі з послом Німеччини Луценко знов напився

Ввечері четвертого лютого відбулась неофіційна зустріч Юрія Луценка з послом Німеччини в Україні Крістофом Вайлєм». Крапкою наприкінці речення формат прийнятного для громадськості повідомлення обмежується. Власне, як і припущення про «дипломатичний» характер зустрічі.

Участь у вечері САМОГО Юрія Луценка дозволяє передбачити її фінал із 100-відсотковою вірогідністю. Майже місяць тому українська та світова спільнота мала нагоду ознайомитись з особливостями «дипломатії від Луценка». Власу «ораторську майстерність» Юрій Віталійович продемонстрував після оголошення судового рішення по справі «Васильківських терористів». Відео, що з’явилось у Мережі, цінителі непротокольних імпровізацій Луценка заїздили «до дірок».

Гучному «успіху» Юрій Віталійович зобов’язаний не тільки демонстрацією «витонченої» словесності у стилі «пі…». Як згодом з’ясувалося, «крила» опозиційному оратору надав бокал-другій вина, який він «пропустив» під час «протокольної зустрічі з Послом Німеччини  в Україні Крістофом Вайлєм». Саме так прокоментувала дивну поведінку Луценка його дружина – пані Ірина Луценко.

Щоправда, переконати світову і вітчизняну спільноту у «тверезості політичних поглядів» Юрія Віталійовича тоді так і не вдалося. Вочевидь, «дипломатія» від подружжя Луценків не знайшла особливої прихильності і самого німецького посла – жодних коментарів з його боку не пролунало.

Так що «сором’язливість» обох сторін в оприлюднені «результатів зустрічі» цілком виправдана!Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 13.12.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.8
27.84
31.59
31.63

Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31