clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

В.Кличко вирішив знову записатись у євреї

Гроші не пахнуть й релігії не мають. Саме такими думками скоріш за все керувався В.Кличко, коли наказав своєму заступнику по партії  В.Ковальчуку організувати зустріч з представниками Всесвітнього єврейського конгресу. Адже гроші, що були виділені на невдалу революцію закінчуються й треба десь знайти нові фінансові джерела.
Після досить чіткої вказівки від В.Кличка, В.Ковальчук провів декілька неофіційних зустрічей з головою «Асоціації єврейських організацій та громад України» паном Й.Зісельсом.

На цих зустрічах  було досягнуто домовленість щодо організації неофіційної зустрічі В.Кличка та генерального секретаря «Всесвітнього європейського конгресу» Р.Зінгером.
В той же час, сам В.Кличко звернувся до генерального директора компанії «EastOne» Г.Газіна з проханням сприяти йому в отриманні фінансової підтримки серед європейського лобі.
Таким чином лідер «УДАРу», який увесь останній час відмовлявся від власних єврейських коренів чогось в першу чергу звернувся за підтримкою до свого таємного єврейського лобі, зв’язок з яким постійно заперечував.Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 22.02.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.02
27.05
30.65
30.68

Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28