clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

«Свобода» дискредитує Раду Європи

Схоже, що не склалися політкоректні відносини між Європою та всеукраїнським об’єднанням «Свобода». Не сприймає «Старий світ» неофашистських зародків в будь-якій обгортці. А те, що «Свобода» ситуативно знаходиться по один бік барикад спільно із «Батьківщиною» та «УДАРом», ще не означає, що  європейські високопоставлені чиновники будуть вести із ними діалог.
Підтвердженням цього є ряд заходів, ініційованих європейськими представниками для української опозиції, за єдиної умови: щоб «Свободи» на них було по менше. Адже, хто такі «свободівці» та що вони собою являють, давно відомо.
Взяти хоча б сьогоднішні ранкові погроми ресторанів у Києві. Невідомі у масках, у типовому обмундируванні “свободівців” та радикалів «правого сектору», розгромили два ресторани у центрі Києва. Все це відбувалось під крики «Слава нації!» та «Смерть ворогам». Це не поодинокі випадки нищення майна в Києві та захоплення будівель.
Нещодавно праворадикалами в тому числі і «свободівцями», було захоплене приміщення ще одного громадського закладу, який належить «патріотичній партії України» та знаходиться у будівлі по вулиці Грушевського 4-б. Захоплення радикали мотивували потребами «Євромайдану». Зараз дії «борців» за демократичні свободи більше нагадують набіги бандитів ніж мирних активістів виступаючих за європейські стандарти.
Розуміють це й у Європі, єврокерманичі постійно намагаються тримати на відстані посланців від «Свободи», оскільки саме лише спілкування з ними вже порочить європейські інституції, такі як Рада Європи, Європарламент тощо.
А «Свободі» байдуже, вони раді старатися, адже, на їх думку, в умовах суспільно-політичної турбулентності, вони можуть роботи що завгодно: нищити заклади багатіїв та олігархів, підпалювати готелі, бити без розбору людей називаючи їх ті «тушками» і так далі.
Та деяким гарячим головам націоналістів варто притримати коней, адже рано чи пізно, за все доведеться відповісти.

теги: свобода, неофашисти, дискредитація

7 Лютого 2014, 11:47:45 436 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Жовтень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31