clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Парубій формує нове українське військо та стане Гетьманом

На раді Самооборони Майдану було прийнято рішення про розширення і створення Всеукраїнської структури Самооборони по всій Україні. Про це сьогодні на прес-конференції у Будинку профспілок заявив комендант Майдану Андрій Парубій, повідомляє портал “Новости без границ”.
Зокрема, за його словами, на першому етапі лави самооборнців зростуть із нинішніх 10-15 тисяч бійців до 35-40 тисяч. Саме тоді і почнеться формування Нового українського війська, яке особовий склад якого досягне 100 тисяч осіб (приблизно такою на даний момент є чисельність Збройних Сил України, підконтрольних Міністерству оборони). Саме це Нове українське військо стане альтернативою діючій армії та буде використано для наведення ладу в державі.
«Ми ухвалили положення про те, що на даному етапі розвитку самооборона є понадпартійним громадським рухом, який координує свої дії зі Штабом національного спротиву тут у Києві, який займається захистом суверенітету і державної цілісності України та який відстоює європейський вибір України», — розповів Парубій.
За його словами, Самооборона, з якої почнеться формування Нового українського війська, своїм завданням бачить захист прав і свобод громадян, а також організований супротив діючому режиму.
Він також розповів, що під час Народного Віче у неділю, 9 лютого, на голосування Майдану буде поставлено питання про обрання Гетьмана Нового українського війська.
«Командири сотень Майдану одноголосно прийняли рішення про висування моєї кандидатури на посаду Гетьмана. Я прийняв їхню пропозицію. Тепер слово за народом, який голосуватиме на Майдані у неділю», — наголосив комендант Майдану.
Він також підкреслив, що готовий взяти на себе всю повноту відповідальності за ситуацію в Україні, але поки що не думав про участь у президентських виборах.
«Про вибори президента сьогодні говорити немає сенсу, адже після перемоги Майдану і формування нашого війська за рішенням народу всю повноту влади отримає Гетьман. Тільки після цього може йти мова про зміну Конституції і призначення виборів першої особи держави», — наголосив Парубій.
Крім того, він повідомив, що сьогодні для організації Всеукраїнської системи Самооборони частина командирів сотень Майдану виїжджають у регіони для налагодження координації між існуючими організаціями самооборони, та наголосив, що на даному етапі дії Самооборони повністю узгоджені зі Штабом національного спротиву.Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 17.12.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.89
27.93
31.47
31.51

Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31