ye-logo.v1.2
25 Червня, 2019

Хмельничанин на стільки напився, що загубив власне авто

Єва Губар Кримінал 1688 1
Фото: zr.ru

Подумавши, що автомобіль викрали, написав заяву в міліцію.

До Хмельницького міського відділу звернувся 36-річний чоловік. Він начебто припаркував авто біля свого будинку, проте, коли прокинувся, його там не знайшов. Слідчий відділ одразу ж відкрив кримінальне провадження за частиною першою статті 289 - незаконне заволодіння транспортним засобом.
“В ході проведення досудового розслідування було встановлено, що автомобіль знаходиться на території Львівської області. Проїжджаючи через одне із районних містечок, чоловік потрапив у ДТП, після якої він вирішив здати автомобіль на запчастини. А горе «топив» у чарці під час застілля зі старим товаришем”, - розповідає прес-секретар Хмельницького міського відділу міліції Аліна Арнаут.
Як розповів заявник, прокинувшись після тривалих посиденьок, він ніде не міг знайти свого «Нісана», тож вирішив попросити допомоги у правоохоронців. Те, що сталося насправді, чоловік згадав тільки після того, як дія алкоголю відступила. Чоловіку не залишалось нічого іншого, як звернутися до працівників Хмельницького міськвідділу міліції із проханням про закриття кримінального провадження.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео