ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

Хмельничанин на стільки напився, що загубив власне авто

Кримінал 1873 1
Фото: zr.ru

Подумавши, що автомобіль викрали, написав заяву в міліцію.

До Хмельницького міського відділу звернувся 36-річний чоловік. Він начебто припаркував авто біля свого будинку, проте, коли прокинувся, його там не знайшов. Слідчий відділ одразу ж відкрив кримінальне провадження за частиною першою статті 289 - незаконне заволодіння транспортним засобом.
“В ході проведення досудового розслідування було встановлено, що автомобіль знаходиться на території Львівської області. Проїжджаючи через одне із районних містечок, чоловік потрапив у ДТП, після якої він вирішив здати автомобіль на запчастини. А горе «топив» у чарці під час застілля зі старим товаришем”, - розповідає прес-секретар Хмельницького міського відділу міліції Аліна Арнаут.
Як розповів заявник, прокинувшись після тривалих посиденьок, він ніде не міг знайти свого «Нісана», тож вирішив попросити допомоги у правоохоронців. Те, що сталося насправді, чоловік згадав тільки після того, як дія алкоголю відступила. Чоловіку не залишалось нічого іншого, як звернутися до працівників Хмельницького міськвідділу міліції із проханням про закриття кримінального провадження.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую