ye-logo.v1.2
5 Грудня, 2020

Білогірський район: церковний дзвонар убив своїх батьків

Кримінал 2211
Фото: persha.kr.ua

Стареньким було по 72 роки.

Про подвійне вбивство до Білогірського райвідділу міліції повідомив голова одного із сіл району. Чиновник розповів, що у приватному будинку виявлено трупи подружжя пенсіонерів з ознаками насильницької смерті. Обом було по 72 роки.
Про те, що сталося, голову села повідомила сусідка потерпілих, до якої прибіг їхній син та сказав, що вбив своїх батьків, після чого зник у невідомому напрямку. Правоохоронці кинулися шукати убивцю і знайшли його у церкві, де той підробляв дзвонарем.
Як з’ясували слідчі, близько місяця тому 42-річний чоловік посварився зі своєю дружиною, залишив її та трьох дітей і переїхав до батьків. Останнім часом підозрюваний почувався не дуже добре. І от під час чергового приступу агресії він накинувся на беззахисну стареньку матір і забив її руками і ногами до смерті. Але на цьому не зупинився і відправив на той світ ще й батька.
Наразі підозрюваний перебуває під вартою. Кримінальне провадження відкритте за фактом умисного вбивства. Відповідальність передбачає до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Для встановлення осудності чоловіка буде призначена судово-психіатрична експертиза.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую