ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2020

Мати шостого втікача-в’язня: «Журюся. Що він, де він?»

Кримінал 3028

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Сьогодні минає місяць, як з-під конвою втекли шестеро в’язнів, один із яких й досі перебуває на волі.

25 липня на відрізку шляху «Хмельницький-Кам'янець-Подільський» з потягу, яким конвоювали в'язнів, втекло шестеро осіб. Роззброївши конвоїрів, в'язні прихопили з собою два пістолети Макарова. 

Потяг прямував з Вінниччини. В'язні втекли в районі станції Скибневе, що неподалік села Розсоша Хмельницького району. Під час втечі поранили двоїх конвоїрів.
За декілька днів правоохоронці затримали п’ятьох. А ось шостого – Романа Гадзіну, ні. 30 липня він «засвітився» в Городоцькому районі, коли обстріляв міліцейський блок-пост. А потім… його слід наче розчинився. Щоправда, територія пошуків звузилася до рідного втікачеві Чемеровецького району.
У матері Романа Гадзіни своя версія того, що відбувається. Її вона оприлюднила в інтерв’ю обласному каналу «Поділля-Центр». Надія Жеребчук каже, що її син любить правду, а тому потрапив у немилість до правоохоронців. «Он вже кажуть, що довічне йому дадуть. За що?» – обурюється мати Романа Гадзіни.  Його ж звинувачують у згвалтуванні,  замаху на злочин, хуліганстві та порушенні недоторканості житла. А після подій 25 та 30 липня – ще й у втечі з-під варти та посяганні на життя працівника правоохоронного органу.

Роман Гадзіна поки що на волі. За словами Інни Глеги, керівника прес-служби обласного управління МВС, правоохоронці проводять оперативно-розшукові заходи. Коли ж упіймають втікача, тоді й повідомлять громадськість.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую