ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

Справа утікачів з-під варти: конвоїр постане перед судом

Кримінал 1953
Одному з конвоїрів, який охороняв в’язнів, загрожує від трьох років ув’язнення
Одному з конвоїрів, який охороняв в’язнів, загрожує від трьох років ув’язнення. Фото: espreso.tv

Військова прокуратура Хмельницького гарнізону завершила досудове розслідування інциденту, який стався 25 липня минулого року.

До суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою військової службової особи планової залізничної варти у вчиненні кримінального правопорушення.

За повідомленням прес-служби військової прокуратури Західного регіону України, встановлено, що один із конвоїрів через недбале та несумлінне ставлення до служби здійснив зрив бойового завдання всього особового складу планової залізничної варти по конвоюванню одинадцяти слідчо-заарештованих, чим спричинив тяжкі наслідки. А саме: призвів до втечі шести слідчо-заарештованих та отримання тяжких тілесних ушкоджень двома вартовими. Обвинувальний акт у даному кримінальному провадженні скеровано до Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області для розгляду по суті. Військовослужбовцю загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Нагадаємо, 25 липня минулого року в районі станції Скибневе, що неподалік села Розсоша Хмельницького району, з потягу, яким конвоювали в'язнів, втекли шестеро осіб. Роззброївши конвоїрів, в'язні прихопили з собою два пістолети Макарова. Крім цього, двох конвоїрів було поранено. П’ятьох втікачів затримали ще в липні, а ось шостого – Роману Гадзіну, аж 8 жовтня в Чемеровецькому районі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую