ye-logo.v1.2
14 Грудня, 2019

Бабуся ошуканої дівчинки продемонструвала поліції, як потрібно ловити шахраїв

Олександр НІКІТІН Кримінал 1797
Золоті сережки повернули власниці
Золоті сережки повернули власниці. Фото: hm.npu.gov.ua

Жінка самотужки вистежила кривдницю маленької дівчинки.

Поки нетішинські правоохоронці розшукували підозрювану в шахрайстві, місцева мешканка сама «вирахувала» кривдницю своєї 9-річної онуки та допомогла поліції затримати її.

Ще три тижні тому, до неповнолітньої дівчинки підійшла молода дівчина і почала нахвалювати золоті сережки, які були на школярці. Потім показала їй свої і запропонувала обмінятися. Та погодилася. Виявилося, що невідома поміняла свою біжутерію та золоті.

Діти, які гралися у дворі з двічникою, описали шахрайку. Бабуся потерпілої взяла цей опис на озброєння і вистежувала кривдницю онучки. Коли ж побачила в місті схожу за описом жінку, одразу повідомила до поліції. Підозрювану, за повідомленням прес-служби обласного управління Національної поліції, не лише доставили до відділку поліції, й впродовж дня золоті прикраси, які вона здала до ломбарду, повернули законній власниці.

Тепер підозрюваній доведеться відповідати згідно ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую