ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині судитимуть заступника командира взводу «ДНР»

Кримінал 1525
Фото: kievvlast.com.ua

Донеччанин своїми «бойовими досягненнями» хвалився в телефонних розмовах з кам'янчанкою.

 За клопотанням прокуратури Хмельницької області судом розпочато здійснення спеціального судового провадження стосовно 37-річного мешканця м.Донецьк за участь у терористичній організації.

“Обвинувачений добровільно вступив до терористичної організації так званої «ДНР», отримав позивний «Ювелір», зброю та посаду – заступник командира взводу терористичної групи. Неодноразово брав участь у збройних сутичках з силами антитерористичної операції поблизу Донецька в складі спеціальної диверсійно-розвідувальної групи. А своїми «бойовими досягненнями» хвалився в телефонних розмовах зі знайомою жителькою м.Кам’янець-Подільський», - повідомили в прес-службі прокуратури.

Зараз чоловік перебуває на тимчасово окупованій території та його оголошено в розшук. У прокуратурі зазначають, що до нього застосовується процедура заочного засудження. Заступнику командира взводу «ДНР» загрожує позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую