ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

У Дунаївцях винесли вирок чоловіку, який «замінував» кафе

Кримінал 1153
Чоловік зі свого мобільного набрав «102» і повідомив, що у Дунаївцях в одному з кафе закладено бомбу
Чоловік зі свого мобільного набрав «102» і повідомив, що у Дунаївцях в одному з кафе закладено бомбу. Фото: kma.court.gov.ua

Молодик дав неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян.

Два роки позбавлення волі – таке покарання присудив Дунаєвецький районний суд 24-річному жителю одного із сіл Дунаєвеччини, обвинуваченому за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України – завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення та пошкодження об’єктів власності. Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.

Щоправда, зважаючи на характер та ступінь тяжкості скоєного, особу обвинуваченого, його щире каяття і те, що засуджується вперше, суд прийшов до висновку, що він зможе стати на шлях виправлення без ізоляції від суспільства, тому звільнив його від відбування покарання з випробуванням та однорічним іспитовим строком.

«Згідно з вироком, події, що привели молодика на лаву підсудних, розгорталися близько опівночі 17 січня цього року. Він, будучи у нетверезому стані, зі свого мобільного набрав «102» і повідомив, що у Дунаївцях в одному з кафе закладено бомбу. Для перевірки інформації правоохоронцям довелося залучати спецслужбу і спецзасоби», - повідомляє прес-служба.

За невдалий жарт тепер молодий чоловік матиме судимість і зобов’язаний буде періодично реєструватися у районному центрі з питань пробації та повідомляти про зміну місця проживання.

Читайте також: У Шепетівці судитимуть 22-річну жінку, обвинувачену у крадіжці палетки з тінями.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую