ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині правоохоронці викрили підпільний гральний заклад

Кримінал 1498
Під час обшуку приміщень вилучили усе майно
Під час обшуку приміщень вилучили усе майно. Фото: khmel.gp.gov.ua

Правоохоронці вилучили майно.

Учора, 15 лютого, у місті Кам’янці-Подільському викрито 2 підпільних гральних заклади. Як повідомляють у прокуратурі області, одне з приміщень діяло під виглядом більярдного клубу, однак жодного більярдного столу там не було.

"Під час санкціонованих обшуків, проведених у приміщеннях, де незаконно організовано гральний бізнес, виявлено 13 одиниць комп’ютерної техніки", - йдеться в повідомленні.

Працівники Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 203-2 “Зайняття гральним бізнесом” Кримінального кодексу України. Також, до суду скерували клопотання про накладення арешту на вилучене майно

Наразі проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.

Правоохоронці вилучили майно. Фото: khmel.gp.gov.ua

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую