ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Сім років з ґратами проведе 48-річний чоловік, який через ревнощі мало не вбив сусіда та власну дружину

Кримінал 817
Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду області
Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду області. Фото: petrovets.com.ua

Славутська Феміда засудила обвинуваченого в замаху на вбивство.

Славутський міськрайонний суд призначив 7 років і 6 місяців позбавлення волі чолвіоку, який обвинувачувався в замаху на умисне вбивство двох осіб. Як зазнчають в апеляційному суді області, події, які посадили 48-річного селянина із Славутського району за грати, розгорілися цієї новорічної ночі.

«Удома разом із дружиною та їхнім сусідом відсвяткувавши настання 2018-го, чоловік заснув. Прокинувшись о першій ночі виявив, що ні 40-річної дружини, ні 30-річного сусіда вже немає. Запідозривши зраду, чоловік взяв кухонний ніж і попрямував до будинку молодого чоловіка. Той зустрів його на порозі й після нетривалої словесної перепалки отримав удар ножем у живіт. Дружині, що у цей була в кімнаті, обвинувачений наніс два ножових поранення, також у живіт», - кажуть в апеляційному суді.

Додають, що життя обом потерпілим врятувало лише своєчасне надання медичної допомоги. «Швидку» пораненому чоловіку викликала мати, до якої він побіг одразу після інциденту. Потерпіла ж жінка сама зателефонувала на «102», сказавши, що їй потрібна допомога.

Заслухавши учасників процесу та дослідивши матеріали справи, попри заяви обвинуваченого про те, що він не мав наміру вбивати, суд дійшов висновку, що це таки був закінчений замах на умисне вбивство обох. Разом із тим суд врахував обставини, що стали причиною злочину, думку потерпілих, котрі просили не позбавляти волі чоловіка.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую