ye-logo.v1.2
29 Травня, 2020

У Хмельницькому суді допитали двох свідків смертельної стрілянини на Тернопільській

Кримінал 1671
У суді допитали свідків стрілянини
У суді допитали свідків стрілянини. Фото: автора

Розгляд справи перенесли.

Сьогодні, 17 травня, Хмельницький міськрайонний суд продовжив допитувати свідків у справі Ярослава Болюха. Екс-патрульного підозрюють в умисному вбивстві при перевищенні меж необхідної оборони під час подій у грудня 2016 року. Тоді на перехресті вулиць Кам'янецької та Тернопільської копи застосували зброю під час затримання психічнохворого, який із шилом поранив трьох людей. Ярослав, щоб зупинити чоловіка, випустив найбільше куль.

Під час сьогоднішнього засідання заслухали двох учасників події. Першим своє бачення події розповів суд поліцейський, який того ранку в парі з обвинуваченим повертався на перезміну. Їх екіпаж приїхав на підкріплення. Свідок підтвердив, що психічнохворий не реагував ні на слова-прохання правоохоронців зупинитись, ні на постріли.

Якраз із перезміни 30 грудня близько 8.00 години ранку на службу виїжджав наступний свідок, коли почув по рації інформацію про перестрілку. Разом із напарником вони теж поїхали на підмогу. Вже на місці події коп теж намагався застосувати зброю, але коли нажав на курок - сталася осічка. Саме через цей момент він теж попав під службове розслідування і був покараний дисциплінарно.

Прокурор не забезпечив явку усіх свідків

Через неявку решти свідків, слухання перенесли. Наразі у справі залишаються недопитаними ще 14 осіб. Серед них і Олег Костенко – екс-очільник Управління патрульної поліції Хмельницької області.

Нагадаємо,що в березні 2017 року, на підтримку Ярослава Болюха у Хмельницькому влаштували акцію.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую