ye-logo.v1.2
28 Березня, 2020

В Хмельницьке СІЗО намагалися передати… дріжджі

Кримінал 1512
Дріжджі були заховані у цукор
Дріжджі були заховані у цукор. Фото: з Фейсбуку

Заборонену речовину вилучили.

Учора, 24 травня, громадянка намагалась передати засудженому за повторну крадіжку заборонені речовини в хмельницьке СІЗО. Як повідомляює на сторінці у Фейсбуці ДУ "Хмельницький слідчий ізолятор", пакунок вилучили.

«Під час догляду посилки, що надійшла від громадянки на ім’я засудженого, який утримується в установі за вчинення злочину передбаченого 185 ч.2, КК України (крадіжка вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб) виявлено та вилучено дріжджі, які знаходились в прихованому вигляді в пакунку із цукром», - йдеться у повідомленні.

За даним фактом співробітниками установи оформлено матеріали для притягнення громадянки до адміністративної відповідальності за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань), відповідальність за яку передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую