ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

Майже гектар берега Дністра ледь не перейшов у приватну власність

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 858
Правоохоронці намагаються через суд повернути прибережну смугу громаді
Правоохоронці намагаються через суд повернути прибережну смугу громаді. Фото: igormelika.com.ua

Правоохоронці намагаються через суд повернути прибережну смугу громаді.

Кам'янець-Подільська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом неправомірного відчуження землі, розташованої в межах прибережної захисної смуги річки Дністер, повідомляє прес-служба відомства.

«Ще у 2011 році за результатами розгляду позову прокуратури Хмельницької області судом скасовано незаконне розпорядження голови Новоушицької райдержадміністрації, яким затверджено проект землеустрою щодо відведення у приватну власність для ведення садівництва земельної ділянки площею 0,8 га. Водночас, за позовом прокуратури визнано недійсним і державний акт на право власності на вказану земельну ділянку, виділену із земель сільськогосподарського призначення на території Вільховецької сільської ради Новоушицького району, оскільки фактично ділянка відноситься до земель водного фонду», - йдеться у повідомленні.

Додають, що попре поінформованість органів Держгеокадастру про наявність зазначеного рішення, у липні минулого року посадовцями незаконно проведено державну реєстрацію права приватної власності на ділянку, яка розташована в межах прибережної захисної смуги річки Дністер. Таким чином із державної власності протиправно вилучено ділянку водного фонду вартістю близько 200 тисяч гривень.

Як повідомив перший заступник керівника Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Юрій Вятровський, за вказаним фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем), частиною 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Наразі триває досудове розслідування, проведення якого доручено слідчому відділенню Новоушицького відділення Дунаєвецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, проводяться слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео