ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

У Полонному засудили чотирьох юнаків за серію крадіжок металобрухту

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 931
 У Полонному судили чотирьох юнаків за вчинення семи крадіжок металолому
У Полонному судили чотирьох юнаків за вчинення семи крадіжок металолому. Фото: kma.court.gov.ua

Один із хлопців уже був засуджений за подібні злочини.

На лаву підсудних у Полонському районному суді потрапили двоє юнаків 19-ти та двоє 17-ти років. Як повідомляють в апеляційному суді області, хлопці, бувши ще неповнолітніми, вчинили серію крадіжок металевих виробів

«Один із хлопців раніше був засуджений за подібний злочин. Саме він і брав участь у кожному з епізодів, в той час як співучасники чергувались між собою. Так, в грудні 2016 року в Полонному “досвідчений” молодик разом з двома іншими обвинуваченими проникли в теплицю і викрали 67-кілограмовий металевий регістр вартістю 241,20 гривень. Наступного дня він повернувся туди вже з одним спільником і знов викрав аналогічний виріб, а через два місяці – ще один», - зазначають в апеляційному суді області.

Додають, що навесні 2017 хлопці продовжили свої злодіяння. У аграрного ліцею викрали 20 м мідного кабелю і буржуйку. Вкотре повернулись у “свою” тепличку за регістром. Проте один з “походів” таки виявився невдалим: під час спроби обрізати електрокабель Райавтодору їх помітили, відтак хлопці мусили тікати.

Суд врахував обставини, що пом’якшують покарання, а саме вік, визнання вини, щире каяття, активне сприяння розкриттю злочинів, добровільне відшкодування потерпілому завданої злочином шкоди. Феміда призначила усім чотирьом іспитовий строк.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео