ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

На Хмельниччині адвоката підозрюють у вимаганні грошей… в судді

Олександр НІКІТІН Кримінал 1640
Адвокату загрожує від трьох років позбавлення волі
Адвокату загрожує від трьох років позбавлення волі. Фото: prostir.ua

Підозрюваному обрали міру запобіжного заходу.

Адвокат підозрюється в тому, що вимагав та отримав 50 тисяч гривень від одного з суддів. За ці гроші правозахисник мав владнати деякі питання. А саме, як повідомили в прес-службі Хмельницького міськрайонного суду, вплинути на членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України для закриття дисциплінарного провадження відносно судді, відкликання з розгляду його скарг на суддю з громадської ради доброчесності з метою в подальшому безперешкодного проходження суддею переатестації на відповідність займаній посаді судді та подальшого перепризначення його на посаду.

«Слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту адвокату, який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди)», - додають у міськрайонному суді. - Обираючи запобіжний захід, суд врахував, що підозрюваний раніше не судимий, має постійне місце проживання, роботи, тобто має міцні соціальні зв’язки».

Зауважимо, санкція статті, за якою відкрите кримінальне провадження, передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з конфіскацією майна.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас