ye-logo.v1.2
18 Листопада, 2019

Облаштував інкубатор для конопель… у спальні: на Ярмолинеччині судили "винахідника"

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 1226
Заборонені речовини вилучили під час обшуку
Заборонені речовини вилучили під час обшуку. Фото: kma.court.gov.ua

Винуватцю винесли вирок.

Ярмолинецький районний суд визнав винним 40-річного жителя Ярмолинеччини, який у спальні власного будинку облаштував інкубатор, в якому вирощував коноплі. Саморобну конструкцію, а ще понад 1кг 357г канабісу й майже 60 г макової соломки під час обшуку помешкання чоловіка знайшли й вилучили поліцейські.

Як повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області, Ярмолинецький районний суд визнав винним обвинуваченого за ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту у великих розмірах) та за ч. 2 ст. 310 КК України (незаконний посів та незаконне вирощування конопель особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 309 КК України) і призначив остаточне покарання – 3 роки позбавлення волі, звільнивши від його відбування на три іспитових роки. Таку кваліфікацію дій і покарання попередньо узгодили прокурор із самим обвинуваченим, уклавши угоду про визнання винуватості.

«В судовому засіданні чоловік беззастережно визнав себе винуватим у вчиненні інкримінованих йому злочинів, повідомив про добровільність своєї позиції при укладенні угоди про визнання винуватості, розуміння характеру обвинувачення, наслідків укладення та затвердження угоди, просив вказану угоду затвердити і призначити йому узгоджене в угоді покарання», – йдеться у вироку, яким суд угоду про визнання винуватості затвердив.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду області.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую