ye-logo.v1.2
15 Лютого, 2019

Чоловік, який в кафе вилив бензин та погрожував підпалити його, почув вирок суду

Олександр НІКІТІН Кримінал 743
Хмельничанин прийшов до кафе з каністрою бензину та погрожував спалити його
Хмельничанин прийшов до кафе з каністрою бензину та погрожував спалити його. Фото: ілюстрація tiphero.com

Оскільки ніхто не постраждав, обвинувачений заплатить штраф.

Хмельницький міськрайонний суд розглянув справу відносно хмельничанина, якого звинуватили в хуліганстві. Чоловіку загрожувало до п'яти років обмеження волі, однак він заплатить штраф.

Як йдеться в рішенні суду, 18 серпня цього року приблизно о 20.55, чоловік із каністрою бензину прийшов в одне із хмельницьких кафе. Саме там працювала його дружина, з якої в нього стосунки стали неприязними ще два роки тому.
Чоловік почав демонстративно розливати бензин на підлогу та на барну стійку, розташовану навпроти входу. А потім дістав запальничку та запалив її. «Почав погрожувати відвідувачам та працівникам закладу знищити кафе шляхом його підпалу», - йдеться в рішенні.

Між прокурором та та обвинуваченим була укладена угода про визнання винуватості на умовах, що той визнав свою вину, розкаявся, добровільно відшкодував матеріальну шкоду (за розбиту вазу та люстру – понад три тисячі гривень), а також погодився на покарання – штраф у 8,5 тисячі гривень.

Суд затвердив цю угоду та виніс вирок – оштрафувати чоловіка на 8,5 тисяч гривень. Щоправда, цей вирок може бути оскарженим в Апеляційному суді Хмельницької області.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас