ye-logo.v1.2
8 Грудня, 2019

Інспектора виправної колонії засудили за збут наркотиків

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 842
На Хмельниччині засуджено співробітника виправної колонії, який займався збутом наркотичного засобу
На Хмельниччині засуджено співробітника виправної колонії, який займався збутом наркотичного засобу. Фото: progolovne.ck.ua

Працівник продав метадон засудженому.

На Хмельниччині засуджено співробітника виправної колонії, який займався збутом наркотичного засобу. Як повідомляють прокуратурі області, інспектора викрили у червні цього року.

«Працівник Державної установи «Райківецька виправна колонія (№ 78)» погодився на прохання одного із засуджених продати йому наркотики. Зловмисник придбав метадон у Хмельницькому та перевіз його в селі Райківці Хмельницького району аби передати засудженому. Під час спроби пронести наркотичні засоби на територію колонії інспектора затримали» - кажуть у прокуратурі.

Суд визнав інспектора винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 307 (незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Засудженому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі, від відбування якого його звільнено із встановленням іспитового строку. Окрім цього, колишнього співробітника виправної колонії, якого із займаної посади звільнено ще під час слідства, позбавили спеціального звання.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую