ye-logo.v1.2
19 Квітня, 2019

Зв’язав та погрожував ножем: на Шепетівщині засудили зловмисника, який напав на жінку

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 493
Під час затримання чоловік намагався вистрелити в поліцейського з обрізу
Під час затримання чоловік намагався вистрелити в поліцейського з обрізу. Фото: acc.cv.ua

Суд призначив покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Шепетівський міськрайонний суд ухвалив вирок та визнав винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.187, ч.1 ст.263, ч.1 ст.263-1, ст.348 (вчинення розбійного нападу з метою заволодіння чужим майном з погрозою застосування насильства небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, поєднаний із проникненням у житло, носіння, зберігання, придбання вогнепальної зброї, бойових припасів без передбаченого законом дозволу, у незаконній переробці вогнепальної зброї та у замаху на вбивство працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) КК України чоловіка, який напав свою на знайому.

Як йдеться у повідомленні прес-служби суду, обвинувачений, взявши з собою мисливський ніж, будівельні пластикові хомути, шкіряні ремінці, липку стрічку «скотч» та ізоляційну стрічку, під приводом повернення боргу, прийшов до квартири знайомої, постукав у двері та повідомив останній, що прийшов повернути борг. Скориставшись тим, що потерпіла впустила його у квартиру і повернулась до нього спиною, накинув їй на шию шкіряний ремінець, притис до шиї мисливський ніж та вимагав передати йому грошові кошти в сумі 10 000 доларів. В подальшому силоміць зв’язав потерпілій руки та ноги, продовжував вимагати грошові кошти. Сприймаючи погрози як реальні, побоюючись за своє життя, жінка повідомила, що згідна передати грошові кошти, але на даний час у неї відсутня така сума, що зможе в банку отримати кредит протягом дня. Після його та потерпілої дзвінка до банку, чоловік, залишивши потерпілу зі зв’язаними руками та ногами в одній із кімнат, вийшов до іншої кімнати. Скориставшись відсутністю обвинуваченого, потерпіла розв’язала ноги та руки, через балкон перелізла до квартири сусідів, звідки викликала працівників поліції. Втікаючи з квартири, чоловік заволодів майном потерпілої: двома мобільними телефонами та планшетом, всього на загальну суму більше 10 тисяч гривень.

Згодом нападника затримали правоохоронці. Під час затримання чоловік намагався вистрелити в поліцейського з обрізу, однак його обеззброїли.

Враховуючи тяжкість вчиненого злочину, суд призначив покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. До набрання вироком законної сили обвинувачений буде утримуватись під вартою.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята