ye-logo.v1.2
24 Квітня, 2019

На Шепетівщині чоловік пограбував квартиру на очах у дітей

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 842
Під час грабежу з роботи повернулася потерпіла і намагалася повернути викрадене
Під час грабежу з роботи повернулася потерпіла і намагалася повернути викрадене. Фото: molbuk.ua

За злочин доведеться відповідати.

До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно раніше судимого громадянина, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 3 статті 186 (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчинений повторно, поєднаний з проникненням у житло), частиною 1 статті 162 (незаконне проникнення до житла) Кримінального кодексу України.

За повідомленням прес-служби суду, досудовим слідством встановлено, що 24 жовтня 2018 року, у нічний період чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, проник до квартири потерпілої, чим порушив право на недоторканність житла, після чого його виявили власники помешкання. На наступний день, продовжуючи свої злочинні дії, чоловік через квартирку вікна проник до іншого будинку, де в присутності малолітніх дітей, викрав два мобільних телефони, цифрову фотокамеру та грошові кошти в сумі 1700 гривень, всього на загальну суму 4015 гривень.

Як повідомляють у прес-слежбі, під час грабежу з роботи повернулася потерпіла, яка вимагала припинити злочинні дії і повернути викрадене. Обвинувачений, застосувавши насильство, відштовхнув її та разом із викраденим майном та грошовими коштами залишив помешкання та втік з місця події. Тепер його подальшу долю вирішуватимуть у суді.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята