ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

Спритники передали заборонені предмети до СІЗО у… смальці

Кримінал 862
Предмети знаходились в прихованому вигляді у відрі із тваринним жиром
Предмети знаходились в прихованому вигляді у відрі із тваринним жиром. Фото: ДУ "Хмельницький слідчий ізолятор"

За це загрожує штраф.

Співробітники державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» попередили потрапляння до зони, що охороняється, заборонених предметів.

«Під час догляду працівниками установи посилки, що надійшла від громадянки з міста Хмельницький на ім’я одного з ув’язнених, який утримується в установі за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ст. 185 ч. 2 КК України (крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб ) було виявлено та вилучено колоду гральних карт та навушники, які знаходились в прихованому вигляді у відрі із тваринним жиром», - повідомляють в ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор».

За даним фактом співробітники установи оформили та направили до суду матеріали за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань). Відповідальність за такі дії - попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую