ye-logo.v1.2

Апеляційний суд змінив вирок, винесений обвинуваченому в ДТП, в якій загинула молода сім’я

Кримінал 2540
Хмельницький апеляційний суд визнав недопустимими два протоколи про результати здійснення слідчих дій
Хмельницький апеляційний суд визнав недопустимими два протоколи про результати здійснення слідчих дій. Фото: kma.court.gov.ua

Феміда змінила вирок Летичівського апеляційного суду.

Нещодавно, Хмельницький апеляційний суд виніс ухвалу в справі про автокатастрофу, що сталася 1 серпня 2015 року в Летичеві. Тоді, нагадаємо, загинув місцевий дільничний офіцер міліції з дружиною і їхня 1-річна дитина.

«Колегія суддів апеляційного суду залишила без задоволення апеляції потерпілих та частково задовольнила апеляційні скарги обвинуваченого та його захисників, змінивши вирок Летичівського апеляційного суду від 30 червня 2017 року, яким чоловіка визнано винним в порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України), та призначено покарання – 9 років позбавлення волі», - повідомила прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Додають, що Хмельницький апеляційний суд визнав недопустимими два протоколи про результати здійснення слідчих дій та виключила посилання на них з мотивувальної частини вироку Летичівського суду як на докази вини обвинуваченого.

Також на підставі частини 2 статті 404 Кримінально-процесуального кодексу України колегія виключила із судового рішення першої інстанції посилання на обставину, що обтяжує покарання, «вчинення злочину в стані алкогольного сп’яніння», та зарахувала в строк відбування покарання у виді позбавлення волі строк попереднього ув’язнення з 21 червня 2017 року по 7 грудня 2018 року з розрахунку 1 день попереднього ув’язнення за 2 дні позбавлення волі. У решті вирок судді залишили без змін.

У прес-службі Хмельницького апеляційного суду додали, що дана ухвала може бути оскаржена до Верховного Суду.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую