ye-logo.v1.2
25 Серпня, 2019

У Шепетівці позбавили волі чоловіка за крадіжку та розбійний напад

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 428
За розбій та грабіж шепетівчанина позбавили волі на 4,5 роки
За розбій та грабіж шепетівчанина позбавили волі на 4,5 роки . Фото: denzadnem.com.ua

Чоловік розкаявся у скоєному.

Шепетівський суд визнав винуватими у крадіжці та розбійному нападі чоловіка, який до того мав непогашену судимість. Як повідомляє «День за днем», обвинувачений влітку пограбував чоловіка на залізничному вокзалі, а через деякий час побив і обікрав ще одного.

«22 липня 2018 року, близько 1.30 хв в залі очікування залізничного вокзалу станції Шепетівка, помітив потерпілого, який спав на дерев'яному кріслі в очікуванні потягу під головою якого знаходилась сумка. Обвинувачений викрав ту сумку з особистими речами спричинив потерпілому майнову шкоду на 24670 гривень», - йдеться у повідомленні.

Додають, що вже 21 серпня поблизу ставка у Шепетівці наздогнав і напав чоловіка, вдаривши його 3–4 рази кулаком по обличчю, від чого потерпілий впав на землю і втратив свідомість. У подальшому, скориставшись безпорадним станом потерпілого, заволодів мобільним телефоном і 3000 гривень,

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованих йому злочинів визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся, вказав, що все усвідомив, попросив вибачення у потерпілих. Однак суд призначив йому покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили обвинувачений буде під вартою. Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую