ye-logo.v1.2
15 Жовтня, 2019

На Хмельниччині правоохоронці затримали італійця, який перебував у міжнародному розшуку

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 1478
70-річний іноземець розшукувався правоохоронними органами Італії на національному та європейському рівні з осені 2018 року
70-річний іноземець розшукувався правоохоронними органами Італії на національному та європейському рівні з осені 2018 року. Фото: hm.npu.gov.u

На батьківщині чоловік був засуджений до 5 років та 10 місяців позбавлення волі.

Працівники кримінальної поліції та відділу міжнародного співробітництва Головного управління Національної поліції Хмельницької області спільно з представником італійської поліції розшукали та затримали громадянина Італії, який переховувався в Україні від правосуддя. Про це повідомили в секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«70-річний іноземець розшукувався правоохоронними органами Італії на національному та європейському рівні з осені 2018 року з метою арешту та подальшої екстрадиції. На батьківщині чоловік був засуджений до 5 років та 10 місяців позбавлення волі за вчинення шахрайства з обтяжуючими обставинами, скупку краденого та ряд інших злочинів, але втік від правосуддя», - повідомили правоохоронці.

Іноземець проживав у Хмельницькому.

Хмельницькі оперативники на підставі інформації, наданої іноземними колегами, встановили, що чоловік проживає у Хмельницькому та затримали його на підставі Європейського ордеру на арешт з метою подальшої передачі затриманого для відбування кримінального покарання.

«Наразі чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Згідно українського законодавства йому наданий безкоштовний адвокат. Органи прокуратури займаються оформленням процедури екстрадиції», - повідомили правоохоронці.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую