ye-logo.v1.2

Житель Полонного сяде за ґрати за крадіжку велосипеда

Кримінал 1040
Чоловік повторно вчинив крадіжку
Чоловік повторно вчинив крадіжку. Фото: flickr.com

Будучи на іспитовому строці, чоловік скоїв нове кримінальне правопорушення.

Крадіжка сталася на велосипедній стоянці у Полонному вночі 16 жовтня минулого року. Як повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду, чоловік, вийшовши з торговельного центру, взяв свій велосипед та прихопив ще один, який був поряд на стоянці. Вдома почав розбирати його на деталі, але на ранок довелося віддати викрадене поліції. 

«Беручи до уваги, що порушник раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення тяжкого злочину, скоїв нове кримінальне правопорушення у період визначеного для нього попереднім вироком суду іспитового строку, а тому суд приходить до висновку, що обвинуваченому має бути призначене остаточне покарання необхідне й достатнє для його виправлення та попередження нових злочинів лише у виді реального позбавлення волі», – ідеться у вироку суду. 

Полонський районний суд визнав винним жителя Полонного, обвинуваченого у крадіжці, вчиненій повторно (частина 2 статті 185 Кримінального кодексу України) і покарав його одним роком неволі, та частково приєднавши невідбуту частину покарання, визначив остаточне – 4 роки і 1 місяць позбавлення волі.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую