ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Полончанин за несплату аліментів працюватиме на користь суспільству

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 1003
Сума боргу полончанина станом на 1 січня 2019 року склала 47 тисяч 507 гривень
Сума боргу полончанина станом на 1 січня 2019 року склала 47 тисяч 507 гривень. Фото: business.rayon.in.ua

Чоловік заборгував за утримання дитини понад 47 тисяч гривень.

«Визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 183-1 КУпАП та накласти на нього стягнення у виді виконання суспільно корисних робіт на строк сто вісімдесят годин», – таку постанову виніс Полонський районний суд у справі щодо несплати батьком аліментів на утримання дитини.

У прес-службі Хмельницького апеляційного суду додають, що згідно з виконавчим провадженням, відкритим відділом ДВС у 2013 році, чоловік повинен був, починаючи з 2012 року і до досягнення дитиною повноліття, сплачувати на її утримання щомісяця 650 гривень. Проте, починаючи з 6 лютого 2018 року, аліменти на утримання 11-річного сина він не платив. Тож сума боргу станом на 1 січня 2019 року склала 47 тисяч 507 гривень.

Такими діями чоловік скоїв адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення – несплата аліментів на утримання дитини, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документу до примусового виконання.

«Враховуючи характер вчиненого правопорушення, наслідки що настали, дані про особу порушника, ступінь його вини, сімейний та матеріальний стан, розмір заборгованості, що утворилася, суддя обирає середню межу строку стягнення у виді виконання суспільно корисних робіт», – зазначено у постанові.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую