ye-logo.v1.2
10 Грудня, 2019

На Хмельниччині взяли під варту підозрюваного у торгівлі наркотиками

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 982
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою протягом 60 діб
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою протягом 60 діб. Фото: djerela.com.ua

За даними досудового розслідування чоловік незаконно збував особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс.

Слідчий суддя Ізяславського районного суду обрав підозрюваному у торгівлі наркотиками запобіжний захід у виді тримання під вартою протягом 60 діб. Про це повідомили у прес-службі Хмельницького апеляційного суду.

«Одночасно йому визначили заставу – 57 тисяч 630 гривень, у разі внесення якої він зможе вийти з ізолятора. Поклали на підозрюваного також обов’язки прибувати за кожною вимогою слідчого, прокурора або суду, без їх дозволу не відлучатися з населеного пункту і повідомляти про зміну місця проживання. Обов’язки діятимуть до 19 травня 2019 року у разі внесення застави», - йдеться у повідомленні.

Додають, що за даними досудового розслідування підозрюваний незаконно збував особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс. Це виявили в ході оперативної закупки. Відтак, слідчий та прокурор просили взяти підозрюваного під варту, він сам і його захисник – під домашній арешт.

«Слідчий суддя визнав підозру у вчиненні злочину обґрунтованою, а ризики для кримінального провадження – доведеними. Так, суд врахував, що підозрюваний неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, зокрема, і за кермування у стані сп’яніння (стаття 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення), до кримінальної відповідальності – за підробку документів, тілесні ушкодження, порушення правил безпеки дорожнього руху», - інформує прес-служба суду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую