ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

Хмельничанин віддав аферисту за талони на пальне 35 тисяч гривень

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 1206
В інтернеті з'явилося безліч оголошень, в яких пропонують талони на пальне чи гуртові партії нафтопродуктів за заниженою ціною
В інтернеті з'явилося безліч оголошень, в яких пропонують талони на пальне чи гуртові партії нафтопродуктів за заниженою ціною. Фото: mashyna.com.ua

Правоохоронці інформують подолян про черговий вид обману.

Автомобілісти України все частіше звертаються до правоохоронців через нові факти шахрайства. Нашим співгромадянам пропонують талони на бензин, а також дизельне паливо за низькою ціною, беруть передоплату і зникають. В результаті – ні дешевого бензину, ні грошей.

«Свіжий» випадок шахрайства стався вчора, 27 березня у селі Пирогівці Хмельницького району. Жертвою обману став 50-річний чоловік, який хотів купити талони на пальне, - повідомляють правоохоронці. – Потерпілий зателефонував до шахрая, який через інтернет продавав талони на пальне за зниженою ціною. Після розмови, чоловік перерахував аферисту 35 тисяч 450 гривень, однак обіцяних талонів так і не отримав».

У поліції кажуть, що упродовж останнього часу все частіше фіксуються звернення громадян щодо випадків шахрайства з талонами на паливо.

«В інтернеті з’явилося безліч оголошень, в яких пропонують талони на пальне чи гуртові партії нафтопродуктів за заниженою ціною. Як свідчить практика, у процесі листування з продавцем з’ясовується, що необхідно перерахувати частину грошей на рахунок банку заздалегідь, після чого талони на пальне будуть відправлені поштою. Або, під час переписки зазначають, що покупцеві перетелефонують з «Гарячої лінії» АЗК (автозаправний комплекс), а під час телефонної розмови повідомлять номер рахунку для переказу коштів, та обіцяють, що замовлений обсяг пального, покупці зможуть забрати на одній з АЗК», - повідомляють правоохоронці.

Додають, що в іншому випадку клієнтові для купівлі пального за зниженою ціною одразу пропонується під’їхати за вказаною адресою АЗК, а на місці вже перетелефонувати та виконати подальші вказівки. Супроводжуючи в телефонному режимі клієнта, йому кажуть залишити авто поблизу конкретної колонки, після чого підійти до терміналу самообслуговування, надалі – обрати платіж Global Money та на вказаний номер рахунку здійснити переказ необхідної суми за пальне. Після проведення оплати, з квитанцією, підійти до касира, представитися від певної компанії, і останній організує заправку авто на необхідну кількість літрів пального.

Правоохоронці закликають, щоб не стати жертвою даного виду обману і не втратити гроші, усі закупівлі пального варто здійснювати тільки через центральний офіс чи регіональні відділення мережі АЗК, або ж замовляти онлайн через особистий кабінет.

Читайте також: Троє кам’янчан стали жертвами аферистів

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую