ye-logo.v1.2

На Хмельниччині обрали запобіжний захід заступнику військового комісара, якого підозрюють у хабарництві

Кримінал 1626
Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років
Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років. Фото: vpzhr.gp.gov.ua

Військовий підозрюється в отриманні неправомірної вигоди за відстрочку від призову на строкову військову службу.

Слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту заступнику військового комісара одного із районних військових комісаріатів Хмельницької області. Як повідомляють у прес-службі Хмельницького міськрайонного суду, військовий підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального Кодексу України ( одержання неправомірної вигоди, вчинене особою, яка займає відповідальне становище).

«Чоловік підозрюється в тому, що перебуваючи на посаді заступника військового комісара- начальника відділу одного із районних військових комісаріатів, будучи службовою особою вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 15 000 гривень за вирішення питання щодо вістрочки від призову на військову службу», - йдеться у повідомленні.

Обираючи запобіжний захід, суд врахував, що підозрюваний має на утриманні трьох малолітніх та одну неповнолітню дитину, позитивно характеризується, є учасником бойових дій та має захворювання. Санкція частини 3 статті 368 Кримінального Кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую