ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

У Хмельницькому накрили підпільне казино під логотипом Національної лотереї

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 1863
Гральний заклад функціонував під логотипом Національна лотерея «Спорт – Лото»
Гральний заклад функціонував під логотипом Національна лотерея «Спорт – Лото». Фото: Управління захисту економіки в Хмельницькій області

Вилучену техніку направлено на експертизу.

Оперативниками Управління захисту економіки в Хмельницькій області спільно зі слідчими Зарічанського відділення поліції Хмельницького відділу поліції Головного Управління Нацполіції в області було викрито діяльність підпільного грального закладу, який незаконно функціонував на території міста Хмельницького.

«Гральний заклад функціонував під логотипом Національна лотерея «Спорт – Лото». Під час огляду приміщення, де функціонував гральний заклад, виявлено та вилучено обладнання, яке використовувалось для проведення азартних ігор, а саме 15 одиниць комп’ютерної техніки, з інтегрованим програмним забезпеченням для гри на гроші», - повідомляється на сторінці Управління захисту економіки в Хмельницькій області у фейсбуці.

Правоохоронці зазначають, що на даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також вживаються заходи до встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину. Вилучену техніку направлено на експертизу.

Фото: Управління захисту економіки в Хмельницькій області.

Разом з тим правоохоронці закликають громадськість до співпраці та інформування Управління захисту економіки в Хмельницькій області про всі відомі факти функціонування закладів, у яких надаються незаконні послуги у сфері грального бізнесу за телефоном: (068) 940-17-50 або за адресою: м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 7.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую