ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому накрили підпільне казино під логотипом Національної лотереї

Кримінал 2695
Гральний заклад функціонував під логотипом Національна лотерея «Спорт – Лото»
Гральний заклад функціонував під логотипом Національна лотерея «Спорт – Лото». Фото: Управління захисту економіки в Хмельницькій області

Вилучену техніку направлено на експертизу.

Оперативниками Управління захисту економіки в Хмельницькій області спільно зі слідчими Зарічанського відділення поліції Хмельницького відділу поліції Головного Управління Нацполіції в області було викрито діяльність підпільного грального закладу, який незаконно функціонував на території міста Хмельницького.

«Гральний заклад функціонував під логотипом Національна лотерея «Спорт – Лото». Під час огляду приміщення, де функціонував гральний заклад, виявлено та вилучено обладнання, яке використовувалось для проведення азартних ігор, а саме 15 одиниць комп’ютерної техніки, з інтегрованим програмним забезпеченням для гри на гроші», - повідомляється на сторінці Управління захисту економіки в Хмельницькій області у фейсбуці.

Правоохоронці зазначають, що на даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також вживаються заходи до встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину. Вилучену техніку направлено на експертизу.

Фото: Управління захисту економіки в Хмельницькій області.

Разом з тим правоохоронці закликають громадськість до співпраці та інформування Управління захисту економіки в Хмельницькій області про всі відомі факти функціонування закладів, у яких надаються незаконні послуги у сфері грального бізнесу за телефоном: (068) 940-17-50 або за адресою: м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 7.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую