ye-logo.v1.2
15 Серпня, 2020

У Хмельницькому чоловік намагався стрибнути з восьмого поверху

Кримінал 1757
Молодика затягнув всередину й передав медикам слідчий Віталій Коржук
Молодика затягнув всередину й передав медикам слідчий Віталій Коржук. Фото: hm.npu.gov.ua

Наразі встановлюються мотиви чоловіка покінчити з життям.

Сьогодні, 23 квітня, 24-річний хмельничанин намагався стрибнути з восьмого поверху будинку на Старокостянтинівському шосе, який розташований поблизу «Хмельницькводоканалу».

За словами провідного фахівця сектору, лейтенанта служби цивільного захисту Державної служби з надзвичайних ситуацій Дмитра Швеця, чоловік стояв на технічному балконі восьмого поверху будинку. Щоб врятувати його життя на місце події прибули пожежно-рятувальний підрозділ з автодрабиною, поліція та карета швидкої. Під балконом рятувальники розклали надувний «куб життя», аби спіймати хмельничанина, якщо він зважиться стрибнути.

«Спільними зусиллями з правоохоронцями і працівниками центру реабілітації для військовослужбовців, які воювали на Сході України, хмельничанина вдалося переконати відмовитися від задуму вкоротити собі життя. Пізніше його вдалося затягнути всередину будинку», — зазначив Дмитро Швець.

За інформацією Сектора комунікації поліції Хмельницької області, молодика, який на захисній решітці балкона, затягнув всередину й передав медикам слідчий Віталій Коржук.

Наразі встановлюються мотиви чоловіка покінчити з життям.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую