ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Нелегала, якого затримали на Хмельниччині, видворили за межі країни

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 595
Правоохоронці видворили за межі України із забороною в'їзду на 8 років 33-річного громадянина Росії
Правоохоронці видворили за межі України із забороною в'їзду на 8 років 33-річного громадянина Росії . Фото: hm.npu.gov.ua

Чоловік – громадянин Російської Федерації.

Хмельницькі поліцейські спільно з працівниками міграційної служби видворили за межі України нелегала. Як повідомляють у Нацполіції області, чоловіку заборонили в'їзд на 8 років.

«33-річний громадянин Російської Федерації порушив встановлені строки перебування в Україні і перейшов на нелегальне становище. Правоохоронці затримали нелегала. Хмельницький міськрайонний суд прийняв рішення про поміщення його до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, для проведення процедури його ідентифікації, оскільки в чоловіка були втрачені документи, що посвідчують особу», - зазначають у Нацполіції області.

Після проведення процедури ідентифікації сьогодні вночі, 24 квітня, правоохоронці доправили нелегала до пункту пропуску з Російською Федерацією «Сеньківка» та видворили його за межі України із забороною в’їзду на 8 років.

Поліцейські додають, що порушник міграційного законодавства міг негативно вплинути на криміногенну ситуацію в регіоні, оскільки на території Російської Федерації неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема, за хуліганство та нанесення тяжких тілесних ушкоджень. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую