ye-logo.v1.2
9 Липня, 2020

На Хмельниччині митники продавали таємні бази даних про ввезені авто – ДБР

Кримінал 4420
Наразі вирішується питання щодо повідомлення посадовцям про підозру
Наразі вирішується питання щодо повідомлення посадовцям про підозру. Фото: dbr.gov.ua

Інформацію продавали приватним особам.

На Хмельниччині викрили схему продажу службової інформації з бази ДФС про транспортні засоби, які ввозились на територію України, та їх власників. Про це повідомляє офіційний сайт Державного бюро розслідувань.

Під час розслідування встановлено, що посадові особи Хмельницької митниці «організували функціонування стійкої схеми» розповсюдження та збуту інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах митниці ДФС України та захищена відповідно до чинного законодавства.

«Мова йде про інформацію щодо транспортних засобів та осіб, які ввезли їх на територію України із зазначенням анкетних даних цих осіб. Така інформація потрібна для перевірки законності перебування транспортних засобів на території України. Інформацію продавали приватним особам. Під час проведення слідчих дій у вигляді оперативної закупки,  слідчими ДБР отримано докази злочинної діяльності вищезгаданої групи осіб – посадовців митниці та працівника поліції», – розповідають у ДБР.

Наразі тривають обшуки у приміщеннях ГУ ДФС у Хмельницькій області та вирішується питання щодо повідомлення посадовцям про підозру.

За цим фактом відкрите кримінальне провадження за частиною 3 статті 362 ККУ (несанкціоновані дії з інформацією, вчинені групою осіб, які мають право доступу до цієї інформації) та частиною 2 статті 361-2 (несанкціонований збуту інформації з обмеженим доступом, вчинений групою осіб).

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую