ye-logo.v1.2
20 Листопада, 2019

Бухгалтера судитимуть за привласнення понад півтора мільйона гривень

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1709
Судитимуть головного бухгалтера комунального підприємства, якого підозрюють у привласненні 1,6 мільйона гривень
Судитимуть головного бухгалтера комунального підприємства, якого підозрюють у привласненні 1,6 мільйона гривень. Фото: kurs.if.ua

Досудове розслідування звершено.

У Хмельницькому судитимуть колишнього бухгалтера міського комунального підприємства. Як повідомляють у прокуратурі області, екс-працівника підозрюю у привласнені 1,6 мільйона гривень.

«Завершено досудове розслідування за фактом привласнення коштів одного із комунальних підприємств Хмельницької міської ради. Кримінальне провадження розпочато за заявою новопризначеного директора, який виявив нестачу. Під час слідства встановлено, що кошти привласнив колишній головний бухгалтер підприємства», - кажуть у прокуратурі.

Додають, що з листопада 2016 по жовтень 2018 року він вносив у банківські платіжні системи підприємства завідомо неправдиві відомості про зарахування на власний картковий рахунок «заробітної плати» та перераховував кошти на власну користь. Таким чином КП завдано майнової шкоди на суму понад 1,6 мільйона гривень.

Обвинувальний акт за фактами привласнення та несанкціонованою зміною інформації, направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую