ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Водій вантажівки намагався провезти до колонії у Шепетівці заборонені предмети

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 2205
Заборонені предмети вилучили
Заборонені предмети вилучили. Фото: із фейсбук-сторінки Центрально - Західне міжрегіональне управління з ПВКП

Загалом йдеться про декілька мобільних телефоні, зарядних пристроїв в гарнітур.

Учора, 8 липня, до Шепетівської колонії намагались провезти заборонені предмети. Як повідомляє на сторінці у Фейсбуці Центрально-Західне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань, декілька мобільних телефонів виявили в автомобілі, який вивозив сміття з установи.

«Співробітники установи провели огляд автомобіля «ГАЗ-53» під керуванням вільнонайманого працівника водія гаража ДУ «Шепетівська виправна колонія №98». Чоловік заїжджав на територію установи для вивозу сміття. Під час огляду транспортного засобу виявили та вилучили заборонені предмети, які знаходилися в прихованому вигляді», - йдеться у повідомленні.

В управлінні з питань виконання покарань додають, що в ніші кабіни водія знаходились роутер, SIM-карта, мікро-USB шнур, мобільний телефон, гарнітура до мобільного телефону. Окрім того, водій добровільно віддав пакунок золотистого кольору працівникам оперативного відділу установи. У ньому знаходилось п’ять мобільних телефонів, дев’ять зарядних пристроїв, декілька комплектів навушників.

Також, в одному із зарядних пристроїв був поліетиленовий згорток з подрібненою речовиною зеленого кольору рослинного походження.

Працівники колонії про подію повідомили Шепетівський відділ поліції та в прокуратуру області. За фактом проводять службову перевірку. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую