ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

У Ярмолинцях судили сержанта за насильство щодо солдата

Кримінал 1828
У Ярмолинцях засудили колишнього сержанта Військового інституту за насильство щодо солдата
У Ярмолинцях засудили колишнього сержанта Військового інституту за насильство щодо солдата. Фото: kma.court.gov.ua

Чоловіку призначили покарання.

Ярмолинецький райсуд визнав винним 26-річного жителя Кривого Рогу у застосуванні насильства щодо підлеглого. Як повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді, події розгорталися у одній із військових частин Хмельницької області в квітні цього року.

«Для проходження навчальної практики у військову частину прибули двоє курсантів Військового інституту із Харкова. Того дня один з них – сержант – зранку вибув у звільнення за межі частини. Повернувся назад нетверезим та ще й таємно проніс алкоголь із собою в казарму. Там запросив інших військовослужбовців приєднатися до вживання спиртних напоїв. Невдовзі з одним з них – солдатом з Військового інституту – виник конфлікт, у результаті якого старший за званням кілька разів вдарив підлеглого в обличчя, заподіявши тому легкі тілесні ушкодження», - йдеться у повідомленні.

У судовому засіданні колишній військовослужбовець свою вину визнав, попросив у потерпілого вибачення. Той, натомість, просив суд не позбавляти волі обвинуваченого, запевнив, що претензій до нього не має.

При виборі виду та міри покарання суд серед іншого врахував, що чоловік учасник бойових дій, раніше не судимий, має сім’ю, виховує неповнолітню. Тож покарав його 5 роками ув'язнення, звільнивши від реального відбування покарання з випробуванням на 3 іспитових роки.

Читайте також: У Хмельницькому засудили групу злочинців, які вимагали неіснуючі борги

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую