ye-logo.v1.2

За крадіжку грошей у знайомого жінку позбавили волі

Кримінал 1586
Чемеровецький суд виніс вирок жительці Городоцького району за крадіжку грошей у знайомого
Чемеровецький суд виніс вирок жительці Городоцького району за крадіжку грошей у знайомого. Фото: kma.court.gov.ua

Мешканка Городоцького району в суді свою вину визнала частково.

Чемеровецький районний суд визнав винною у крадіжці 21-річну мешканку одного з сіл Городоцького району і призначив їй остаточне покарання – 1 рік і 5 місяців позбавлення волі. Про це повідомили у прес-службі Хмельницького апеляційного суду.

«За вироком, молода жінка, залишившись одна у будинку свого знайомого в селищі Чемерівці, вкрала у нього 9 тисяч гривень, що лежали в комоді. У суді свою вину визнала частково: із місцем і датою крадіжки погодилася, а от із сумою – ні. Запевнила, що забрала лише 4 тисячі гривень. Потерпілий наполягав на 9-ти тисячах, разом із тим заявив, що претензій до неї не має», - йдеться у повідомленні суду.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов до висновку про доведеність вини обвинуваченої в інкримінованому злочині й призначив їй покарання.

«На підставі статті 70 частини 4 КК України, шляхом часткового приєднання невідбутого покарання за вироком Чемеровецького районного суду від 13 травня 2019 року, остаточно призначити покарання у виді позбавлення волі строком на 1 рік і 5 місяців», – йдеться у вироку суду. Вирок поки не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую